Anlaşmalı Oto Cam Servisleri

Anlaşmalı Oto Cam Servisleri

Gerek binek araçlar olsun gerek ticari amaçlı kullanılan araçlar olsun, herhangi bir kaza ya da darbe sonrasında, anlaşmalı oto cam servisleri ile iletişime geçilerek, orijinal oto camlarının takılması, araçta bulunan kişilerin güvenliği için önemlidir.

Oto camları, sürücünün dış ortamla bağlantısını kurarken, diğer yolcuların da dışarıyı seyretmeleri açısından önemli rol oynar. Ancak camların bu görevi üstlenirken, yolcu güvenliğini de sağlaması gerekir.

Darbe ve Kırılmalara Dayanıklı Camlar

Binek ve ticari araçlarda, darbe ve kırılmalara dayanıklı camların kullanılması, sürücü ve diğer yolcuların emniyeti içindir. Camın büyüklüğü ya da küçüklüğüne bakılmaksızın kullanılacak camların, özel olarak üretilen ithal camlar (sekurit) olması gerekir.

Net görüş sağlayan, uzun vadede kullanılacak özel üretim camlar, SolarGlass fabrikalarında, tüm detayları düşünülerek, TS-EN ISO 9001:2008 standartlarına göre üretilir.

Uzun Yola Dayanıklı Camlar

Uzun yollarda sürekli kullanılan otobüslerde kullanılan camlar, sert darbelere dayanıklı, kaza anında yolcuları ve sürücüyü tehlikelerden koruyacak, özel üretim camlardır. Otobüs camları, uzun yola dayanıklı olmaları, otobüse uyumlu yapısıyla, can kaybını önleyen, en önemli malzemelerdir.

Gerek kaza yüzünden gerekse ömrünü bitirmiş camların, insan hayatını tehlikeye atmaması için, muhakkak orijinal cam ürünleriyle değiştirilmesi, hayati önem taşır. SolarGlass camları ise, bunu en üst seviyede sağlayacak, güvenlik önlemleriyle üretilir.

Özel Üretim Cam Ürünleri

Uzun yola çıkan otobüs ve diğer ticari araçların camlarının özel üretim olması, birçok tehlikenin de yok edilmesine olanak tanır. Herhangi bir sebeple binek ya da ticari araçların camlarının değişmesi durumunda anlaşmalı oto cam servisleri ile, özel üretim cam ürünlerini kullanmanız gerekir.

SolarGlass cam ürünleri ile son teknolojiyle üretilen orijinal camları kullanabilir, ihtiyaç halinde 7/24 müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı, profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz