Zırhlı Cam

Zırhlı Cam Firmaları

İnsan hayatının hemen her alanında cam kullanılır bunun birçok nedeni vardır, ısınma, korunma ve güvenlik dışında görsel açıdan da insanlar camları kullanır.  Bu kadar çok yaşamın içinde olan camların üretiminde kesinlikle dikkat, titizlik ve emniyet ilk sıralarda yer almalıdır.

Camdan Beklenen Her Şey

Solarglass yerli üretim camları ile insanların camdan beklediğini karşılamasına yardımcı olur. Özellikle zırhlı cam firmaları arasında sektörde önemli bir yere sahip olan firma kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini her sektörün ve her kullanıcının istediği özelliklerde üretmekte. Kullanılacak alana göre kalitesi belirlenen ve buna göre imalatı gerçekleşen özel üretim camlar olası kazalarda yaralanmaların önüne geçmekte.

Üretiminde Dikkatli Olunmalı

Cam üretiminde önemli olan detay parçalanmasıdır, doğru şartlarda üretimi yapılmayan cam parçalanma anında ciddi zararlar verebilir. Bununla birlikte başta zırhlı cam firmaları tarafından üretimde dikkat edilmesi gereken diğer konu darbelere karşı dayanıklılıktır. Bu da ancak üretim aşamasında kullanılan teknik ve yöntemler ile gerçekleşir.

Doğru Alanda Doğru Cam

Camlar kullanım alanlarına göre üretiminde değişiklik gösterilen ürünlerdir, çift katlı ya da preslenmiş şekilde üretimleri yapılır. Bu sayede hem yalıtım sağlamak hem de güvenlik sağlamak için kullanılır. Cam üretimini yapan firma doğru alanda doğru cam için tecrübe sahibi olmalı. Aksi bir durumda cam uzun vadede önemli hatta ciddi sorunlara yol açabilir.