Oto Cam

Oto Cam

Araç tasarımının en önemli elemanlarından bir tanesi olan oto cam, güvenliğin ve konforun sağlanması için üretilir. Konforlu sürüşün yanında, yolcu ve sürücünün güvenliği, otomobilin cam damarlarından bir tanesidir.

Araçlarda kullanılan ön, arka ve yan camlar gerek sürücünün gerekse araç içindeki diğer yolcuların dışarıyı rahat görmelerini sağlar. Bu yüzden araç seçerken, kaliteli ve birinci sınıf malzemelerden üretilen camlardan oluşan araçları tercih etmek gerekir.

Kaliteli ve Özel Üretim Camlar

Kalitesinden ödün vermeyen otomobil camları, sürüş sırasında sürücüye, etrafı panoramik olarak görmesini sağlar. SolarGlass tarafından üretilen özel üretim camlar; kaza anında sürücüye tehlikelerden korurken, camların darbelere karşı çatlama ya da kırılmalarına karşı korur.

Üretim sırasında kullanılan özel maddeler sayesinde camlara gelen darbeleri önleyerek sürücü ve yolcuların yaralanma riskini en aza indiren özel üretim camlar, meydana gelebilecek kazalara karşı, insanları korur.

Güvenilir Binek Araç Camları

Özellikle binek araçlarda kullanılan lamine camlar, renkli ya da renksiz olarak PVB malzeme ya da EVA tabakalar yardımıyla üretilir. İki ya da ikiden fazla cam plakanın ısı ve basınçla birleştirilmesiyle üretilir.

Herhangi bir darbeye karşı kırılma anında parçaları dağıtmayan bu özel camlar, kaza anında yaralanma riskini de en aza indirir.

Binek Araçlarda Yan ve Arka Camlar

Ön camların yanı sıra yan ve arka camlarda da kullanılan lamine camlar, oto cam malzemesi olarak en çok kullanılan malzemedir. Güvenliği ve ses yalıtımını sağladığı için, binek araçların yanında, iş makinesi ya da traktör kabinlerinde de kullanılabilir.

SolarGlass oto camları güvencesiyle, gönül rahatlığı ile sürüş keyfi yaşayacağınız araçlarınızda hem kendiniz hem de yolcularınız için, üst düzey korumayı sağlamış olursunuz.