Tekne ve Yat Camları

Tekne Ve Yat Camları

Rüzgara ve dalgalara karşı yatların ve teknelerin güvenliği ile emniyetini sağlamaya yardımcı olan tekne ve yat camları genellikle pleksi malzemeden üretilir. Görsel anlamda estetik bir görünüm sağlayan cam hem hafif hem de kolaylıkla işlenebilmekte.

Darbelere Dayanıklı Uzun Ömürlü

Kullanılan alana göre üretilen orjinal camlar her boyutta tasarlanmakta. Sızdırmazlık, kolay değişim, hafiflik, güneş ışığının zararlı etkilerini azaltan özelliklere sahip olarak üretimi gerçekleştirilen camlar uygun fiyatları sayesinde sektörde önemli bir tercih haline geldi. Darbelere dayanıklı olarak uzun süre kullanım imkanı sunan Solarglass yerli üretim camları özellikleri ile tüm tekne ve yat tasarımları ile uyum sağlar.

Hem Rüzgarlık Hem De Güneşlik

Her türlü tekne ve yatta oldukça rahat kullanılan tekne ve yat camları üretiminde kullanılan alana göre farklılık görülür. Tekne ve yatların hem iç hem de dış cam bölümleri, yolcu alanları, motor alanları ile mutfaklarında kullanılan malzeme camdır. Yine tekne ve yatlarda rüzgarlık ve güneşlik gibi siperlik amacı ile üretilen camlarda kullanılmaktadır.

Solarglass Yenilikçi Üretimlerini Sürdürüyor

Tüm bu ihtiyaçların tamamına uygun üretimleri ile 2014 yılından bu yana sektördeki iddiasını sürdüren Solarglass oto cam firması yenilikçi üretimlerini sürdürüyor. Gelişen teknolojiyi ve tecrübesini üretim kalitesine yansıtan firma ürettiği her üründe hem bayilerinin hem de müşterilerinin beklentilerini kalitesinden ödün vermeden karşılamaya devam ediyor.