BEREKET SİGORTA

Bereket Sigorta Hasar Anında

Gerekli Evraklar

Matbu evraklar (teslim ibra ve temlik belgesi) sigortalı imzalı

Matbu evraklar (hasar bildirimi ve taahhüt belgesi) sigortalı imzalı

Ruhsat

Poliçe

Beyan ehliyet sahibi imzalı

Ehliyet

 

 

Bereket Sigorta

Otomotiv sektöründe kullanılan camlar, çok özel camlardır ve özel malzemeler kullanılarak üretilir. Araç dışındaki tüm olumsuzlukları araç içinden uzak tutan bu özel camlar, SolarGlass tarafından, kendi fabrikasında üretilir.

Oto camlarında kullanılan malzemelerin, diğer cam ürünlerdeki gibi darbe ve kırılmalara karşı dayanıksız olması, birçok farklı problemi de beraberinde getirir. SolarGlass; kasko, trafik, yangın, oto dışı kaza, dask ve sorumluluk sigortaları gibi birçok ürünü, anlaşmalı olduğu Bereket sigorta ile müşterilerine sağlar.

Çekici Araçları Camları

Renkli ya da renksiz özel bağlayıcı maddelerin özel ısı ve basınçla bir araya getirilerek oluşturulan çekici camları, kaza anında camları etrafa yayılmadan bir arada tutarak, yaralanma tehlikesini en aza indirir.

SolarGlass fabrikalarında TS-EN ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip şekilde üretilen camlar, özel üretim gerektiren çekici camlar içindir. Her bir cam, özel teknolojiler sayesinde üretilir.

Tırlara Özel Camlar

Karayolu taşımacılığında sıklıkla kullanılan kamyonlar dışında tırlar da yerine getirdikleri işlevler bakımından, tır camları özel üretim olmalıdır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan bu camlar, aynı zamanda sürücünün, çevresini tam olarak görmesini sağlar.

Karayolu taşımacılığı hizmetini verenlerin, tırlarında kullanacakları tek parça camlar için, SolarGlass tarafından üretilen, özel üretim camlar, güvenliğiniz için kullanacağınız, en özel cam ürünleridir.

En Özel Sigorta Avantajları

Tır camlarının tek parça olması ve büyük ebatlarda olması, camların çok daha titizlikle üretilmesinin en büyük sebeplerinden biridir. SolarGlass tarafından özel olarak üretilen camlar, Bereket sigorta güvencesi altındadır.

Oto dışı kazalarda sigortanın tüm olanaklarından yararlanan araç sahipleri, hasar merkezinin tüm profesyonel yönlendirmeleri sonucunda, işlemler tamamlanır ve 5 iş günü içinde hasar merkezinin raporuna göre ödeme yapılması sağlanır.