HDI SİGORTA

HDI Sigorta Hasar Anında

Gerekli Evraklar

Matbu evraklar (teslim ibra ve temlik belgesi) sigortalı imzalı

Matbu evraklar (hasar bildirimi ve taahhüt belgesi) sigortalı imzalı

Ruhsat

Poliçe

Beyan ehliyet sahibi imzalı

Ehliyet

HDI Sigorta

Binek ve ticari araçlarda kullanılan camlar, ne kadar özel malzemelerden üretiliyorsa büyük araçlar için de çok daha özel malzemeler kullanılır. Kamyonlar, kullanıldıkları amaçlar doğrultusunda, sürücüsünün tüm yolu panoramik ve net şekilde görmesi gerekir.

Kamyonların yaptığı işler doğrultusunda, kullandıkları camların özel ve darbelere karşı dayanıklı olması çok önemlidir. SolarGlass fabrikalarında üretilen kamyon camlarının servisi için HDI sigorta ile anlaşması bulunur.

Geniş Oto Servis Ağı

SolarGlass oto camları ile can ve mal güvenliğinizi sağlarken aynı zamanda üyesi olduğu HDI sigorta ile birçok avantajı da elinizde bulundurursunuz.

  • Geniş oto servis ağı bulunur.
  • Oto tamir servislerinde, güvenilir hizmet alınır.
  • Kurumsal ve bireysel olarak tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar.

HDI sigorta ile oto cam servislerinden yararlanarak, özel üretim cam ürünlerini binek ya da ticari araçlarında kullanabilirsiniz.

En Özel Kamyon Camları

Kamyon araçları, taşıdıkları yüklerden dolayı, dayanıklı ve aynı zamanda yolu panoramik ve net şekilde görebilecekleri camlara ihtiyaç duyar. Bu yüzden kamyon camları üretiminde, çok daha özel malzemeler kullanılır.

Herhangi bir kaza sırasında camların etrafa dağılmaması ve bir arada kalması için, özel malzemelerden üretilen camlar, iki ya da daha fazla cam plakanın, belli derecedeki ısı ve basınç ile birleştirilmesiyle oluşturulur.

Kırılma ve Darbelere Dirençli Camlar

En keyifli yolculukların yapıldığı trenler, dış yapısının sağlamlığı dışında, camlarının da her türlü darbeye, kırılma ya da çatlamaya karşı dirençli yapıda olması gerekir. TS-EN ISO 9001:2008 sertifikalı SolarGlass tarafından üretimi yapılan tren camları, her türlü hava koşullarına dayanıklı şekilde üretilir.

Özel malzemelerle SolarGlass fabrikalarında üretimi yapılan cam ürünleri, yolcuların dışarıyı keyifle seyretmelerini sağlarken; makinistlerin ise etrafı, her hava koşulunda net şekilde görmelerini sağlarken, tüm darbelere karşı tehlikelerden de insanları korumaya yarar.